בחירת מעבדה לתיקון אייפון

Table of Contents

לאייפון יכולות להיות לא מעט תקלות, איך נדע לאיזה מעבדה לשלוח אותו?

הסמארטפונים של אפל הם מכשירים איכותיים ויוצאי דופן, ולא בכדי מיליונים רבים של משתמשים ברחבי העולם מעדיפים אותם על פני מכשירים אחרים אף על פי מחירו הגבוה.

באייפון כמו בכל מכשיר אלקטרוני יכולות להיות תקלות מגוונות שבגינן נצטרך עזרה של גורם מקצוע על מנת לתקנן. התקלות הנפוצות ביותר במכשירי האייפון של אפל הן: שבר במסך, שבר בעדשת המצלמה, רטיבות במכשיר, בעיות בשמע, בעיות טעינה, התרקונות מהירה של סוללה ועוד.

על מנת שהאייפון שלנו יחזור לעבוד בדיוק כמו ערב התקלה, עלינו לדעת היכן לשלוח אותו לתיקון ולהיות בטוחים שאנשי מקצוע יטפלו בו ברמה המיטבית.

ריכזנו עבורכם טיפים אחדים שבעזרתם תוכלו לעשות סינונים בבחירת המעבדה לתיקון האייפון שלכם:

לא תיקנת לא שילמת

העדיפו מעבדה שמציינת כי משלמים רק בעבור הצלחות. למה לכם להתחייב לשלם למעבדה שלא הצליחה לתקן את הבעיה שהייתה לכם? כך תהיו בטוחים שאתם לא מפקידים את האייפון שלכם במעבדה שתקח מכם כסף בכל מחיר גם אם אין ביכולתה לתקן את המכשיר

בדיקה מוקדמת לפני התיקון

בהמשך לטיפ הקודם, גם טיפ זה עוסק בנושא השירות. מעבדה רצינית לתיקוני אייפון תקח על עצמה לעשות אבחון ראשוני (רצוי ללא עלות) לאייפון ולציין בפני הלקוח את הבעיה ואת אופי התיקון שלה כולל הצעת מחיר. רצוי מאוד לא לשלוח את האייפון "על עיוור" ולגלות בבואכם לאסוף את המכשיר שמהעבדה גילתה מספר דברים נוספים תוך כי התיקון ועכשיו היא דורשת מכם כסף. בדיקה מוקדמת לאייפון תיצור שקיפות ותראה על רצינות המעבדה.

אחריות על חלקי חילוף

מעבדה שנותנת אחריות על חלקי חילוף היא אחת שעומדת מאחורי החלקים שהיא שמה לכם בטלפון ומודעות לאיכות שלהם. וודאו כי אתם מקבלים אחריות באם החלפתם סוללה, אביזר שמע, רכיב פנימי ותהיו בטוחים שאם התקלה חוזרת אתם יכולים לבוא בשנית למעבדה ולקבל שירות תחת אחריות. מעבדה שלא פועלת כך, מעוררת חשש בנוגע לאיכות החלקים שהיא משתמשת בהם.

עדיף תיקון על החלפה אם אפשר

וודאו כי המעבדה שלכם מקצועית לתיקון אייפונים ויכולה לתקן חלקים ברמת הרכיב. פעמים רבות ניתן לתקן את החלקים במקום להחליפם והדבר יחסוך לכם הוצאות מיותרות. מעבדה המתמקצעת בתיקון אייפונים מחזיקה בטכנאים מקצועיים שמסוגלים לזהות מקרים בהם תיקון הוא עדיף על פני החלפה והיו מספיק הוגנים כדי להגיד לכם את זה.

בחרו מעבדה שלוקחת מחירים מקובלים

היום באינטרנט הכל שקוף וישנם הרבה פורומים וקבוצות בהם ניתן לברר על מחירים סבירים עבור תיקונים מסויימים. נסו להיכנס לאחד מהפורומים האלה וחפשו ברחבי הרשת מידע אודות המחירים ההגיוניים בשוק. אפשרות נוספת היא להתקשר למעבדה נוספת ולברר איתם גם כן. ישנם מקרים שמחיר של תיקון יהיה גבוה יותר באם מתווסף לשירות גם משלוח אקספרס או שירות כזה או אחר שהוא מעבר לעלות התיקון עצמו. קחו הכל בחשבון.

מעבדה לתיקון אייפון