5 טיפים לתיקון האייפון שלכם

Table of Contents

קהל מכשירי האייפון הוא קהל לא קטן, וכך גם כמות המעבדות לתיקון אייפון ברחבי מדינת ישראל. כיצד תדעו באיזה מעבדה לתיקון אייפון לבחור? ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיכולים לסייע לכם מאוד בבחירה.

  1. וודאו כי קיימת אחריות על התיקון של האייפון

 

לפני שאתם שולחים את האייפון שלכם לתיקון, וודאו עם המעבדה נותנת השירות כי היא נותנת אחריות לתיקון שהיא עשתה. מעבדה שלא נותנת אחריות לתיקון, לא מומלץ שתתקנו שם. מעבדה מקצועית המתמחה בתיקוני אייפון אמורה לעמוד אחר התיקון שביצעה ולתת שירות באם יש תקלה חוזרת. אם מעבדה לא רוצה לתת אחריות לתיקון שעשתה סימן שמשהו מסתתר מאוחרי זה ואתם לא רוצים להכנס להרפתקה מיותרת.

 

  1. דרשו בדיקה מקדימה ללא עלות

כדי למנוע הפתעות לא נעימות, דרשו מהמעבדה נותנת השירות לאבחן בדיוק את הבעיה באייפון טרום הפקדתו בתיקון. כך למעשה אתם תהיו בטוחים שאתם שולחים את האייפון לתיקון בגין בעיה ידועה ולא יכולים להפתיע אתכם כאשר תגיעו לאסוף את המכשיר. מעבדות מקצועיות לתיקון אייפון מציעות ללקוחותיה שירות אבחון ראשוני של התקלה בחינם ודוגלות בשקיפות מלאה.

  1. מעבדה מומחית בלבד לתיקון אייפון

יש הרבה מעבדות שמנסות לעשות הכל מהכל ולמעשה זה מעורר קצת חשד. בדקו כי אתם הולכים למעבדה המתמחה בתיקון מכשירי אייפון ושקיבלה המלצות רבות מלקוחות (מכרים, חברים או גולשים ברחבי ברשת). אתם לא רוצים להיות שפני נסיונות ולתת למעבדה לא מנוסה להתעסק באייפון שלכם.

  1. חפשו מעבדת אייפון קרובה לביתכם

זמן שווה כסף. לכן אתם לא רוצים לנסוע הרבה זמן בשביל לתקן את האייפון שלכם. חפשו מעבדה במרחק סביר ממקום ביתכם או עבודתכם ובכך תנצלו את הזמן שלכם בצורה הטובה ביותר. ישנן מעבדות המציעות שירותי משלוחי אקספרס לכל רחבי הארץ, דבר היכול להקל עליכם מאוד ולחסוך לכם זמן יקר.

  1. העדיפו מעבדה לתיקון אייפון היודעת לתקן חלקים עד לרמת הרכיב

חשבו שאתם באים לתקן את האייפון שלכם במעבדה שרק יודעת להחליף חלקים ישנים בחדשים וזה הוא הפתרון שלהם לכל סוג בעיה, הכיס שלכם ישלם הרבה מאוד. מעבדות המתמחות בתיקוני אייפון יודעות לתקן תקלות עד לרמת הרכיב גם ללא החלפת חלקים, כאשר הדבר מתאפשר. כמובן שישנן מקרים כמו החלפת סוללה, מסך או אביזר שמע שמחייבות החלפת חלקים אבל ישנם מקרים לא מועטים בהם טכנאי מקצועי מסוגל לתקן חלק ולחסוך לכם הוצאה כבדה.

.

5 טיפים לתיקון אייפון